Nie musisz iść sam

Kierowanie zespołem może być samotne i przytłaczające. Mając presję na dostarczanie i zespół do wsparcia, łatwo jest coś przeoczyć.
Możemy pomóc. 

Nasi trenerzy – eksperci IT oraz rozwoju osobistego – pomogą tobie rozwinąć zdolności twoich Liderów i opracować sposoby pracy.
To oznacza, że finalnie będziesz mógł zaufać swoim Liderom, którzy zrealizują twoją strategię produktową.

Wsparcie ekspertów wtedy, kiedy nas potrzebujesz

Praca przy rozwoju produktu to satysfakcjonujące doświadczenie – na co dzień rozwiązujemy zabawne i ciekawe problemy. Ale może to być również samotne miejsce, gdy wszyscy szukają u Twojego Lidera wskazówek, a on nie ma odpowiedzi.

Los Mentores to bardzo doświadczeni liderzy, którzy dokładnie wiedzą, przez co przechodzisz, ponieważ my też tam byliśmy.
Jesteśmy Twoimi partnerami w myślach, gdy potrzebujesz pomocy w przemyśleniu wyzwania, Twoimi doradcami, gdy szukasz nowych perspektyw, oraz Twoimi mentorami i nauczycielami, gdy po prostu nie wiesz.

Wszyscy nasi trenerzy podlegają umowie NDA, więc otrzymujesz fachową pomoc, mając pewność, że wszystko, co udostępniasz, jest poufne.

Oferujemy coaching sesję po sesji, w pakietach oraz na zasadzie stałej. Więc bez względu na wielkość wyzwania Twojego Lidera, mamy rozwiązania, które Ci pomoże.

Szkolimy Liderów i dostarczamy wiedzy szytej na miarę. Prezentujemy Case-Study i wspólnie pracujemy nad poszerzaniem ich perspektyw. 

Kiedy jesteś pod presją dostarczania, pomożemy Ci zbudować Lidera, któremu możesz zaufać

Bycie Liderem niesie ze sobą unikalny zestaw nacisków i oczekiwań. Musisz stworzyć silne, efektywne, szczęśliwe zespoły, które spełniają swoje cele i mają poczucie celu.

Jest jednak wiele wyzwań do pokonania – stworzenie jasności wokół dobrych praktyk, pomoc zespołowi w przyswojeniu nowych umiejętności i sposobów myślenia oraz zabranie reszty organizacji w podróż. I to wszystko, jednocześnie znajdując czas na zajęcie się strategicznymi elementami swojej roli.

Los Mentores jest po to, aby zmniejszyć tę presję. Pomożemy Ci określić, jak wyglądają braki w rozwoju Twoich Liderów, a następnie nawiążemy z Tobą współpracę, aby uporać się z dotarciem do nich. Dzięki doświadczonym trenerom, którzy pomogą Twojemu Liderowi na każdym kroku, możesz na nas polegać.

Porozmawiajmy

Zawsze jesteśmy zainteresowani, jakie wyzwania stoją przed Twoimi Liderami

Merytoryka po naszej stronie

Program dostosowany do potrzeb