Nie musisz iść sam

Kierowanie zespołem może być samotne i przytłaczające. Mając presję na dostarczanie i zespół do wsparcia, łatwo jest coś przeoczyć.
Możemy pomóc. 

Jesteśmy trenerami rozwoju osobistego i pomagamy rozwinąć zdolności twoich Liderów i opracować efektywne sposoby pracy.
Współpracując z nami masz gwarancję rozwoju i zmian Liderów, którzy zrealizują twoją strategię produktową.

Wsparcie ekspertów wtedy, kiedy nas potrzebujesz

Praca przy rozwoju produktu to satysfakcjonujące doświadczenie – na co dzień rozwiązujemy zabawne i ciekawe problemy. Ale może to być również samotne miejsce, gdy wszyscy szukają u Twojego Lidera wskazówek, a on nie ma odpowiedzi.

Los Mentores to bardzo doświadczeni trenerzy, którzy dokładnie wiedzą, przez co przechodzisz, ponieważ my też tam byliśmy.
Jesteśmy lustrem, gdy potrzebujesz pomocy w przemyśleniu wyzwania, Twoimi doradcami, gdy szukasz nowych perspektyw, oraz Twoimi mentorami i nauczycielami, gdy po prostu nie wiesz.

Działamy w pełnym zaufaniu w oparciu o umowy NDA, więc otrzymujesz fachową pomoc, mając pewność, że wszystko, co udostępniasz, jest poufne.

Oferujemy coaching sesję po sesji, w pakietach oraz na zasadzie stałej współpracy. Więc bez względu na wielkość wyzwania Twojego Lidera, jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich potrzeb.

Szkolimy Liderów i dostarczamy wiedzy szytej na miarę. Prezentujemy Case-Study i wspólnie pracujemy nad poszerzaniem ich perspektyw. 

Kiedy jesteś pod presją dostarczania, pomożemy wzmocnić rozwój Lidera

Bycie Liderem niesie ze sobą unikalny zestaw nacisków i oczekiwań. Musisz stworzyć silne, efektywne, szczęśliwe zespoły, które spełniają swoje cele i mają poczucie celu.

Jest jednak wiele wyzwań do pokonania – stworzenie jasności wokół dobrych praktyk, pomoc zespołowi w przyswojeniu nowych umiejętności i sposobów myślenia oraz zabranie reszty organizacji w podróż. I to wszystko, jednocześnie znajdując czas na zajęcie się strategicznymi elementami swojej roli.

Los Mentores jest po to, aby zmniejszyć tę presję. Pomożemy Ci określić, jak wyglądają braki w rozwoju Twoich Liderów, a następnie nawiążemy z Tobą współpracę, aby uporać się z dotarciem do nich. Dzięki doświadczonym trenerom, którzy pomogą Twojemu Liderowi na każdym kroku, możesz na nas polegać.

Porozmawiajmy

Zawsze jesteśmy zainteresowani, jakie wyzwania stoją przed Twoimi Liderami

Merytoryka po naszej stronie

Program dostosowany do potrzeb